Mindfulness dla Młodzieży

utworzone przez | wrz 8, 2020 | Medytacja & mindfulness | 0 komentarzy

My- jako Polska, jesteśmy już troszkę bliżej, ale wciąż daleko w porównaniu do innych krajów w kwestii rozwijania uważności/ mindfulness wśród dzieci i młodzieży… Programy te trafiają już do coraz większej części szkół na zachodzie, a także do prywatnych w Polsce. Ale aby je prowadzić rozsądnie, zgodnie cyklem rozwoju dziecka i jego potrzebami na danym etapie, potrzebna jest własna praktyka (przepełniona doświadczeniem) i przede wszystkim przygotowanie pod kątem mądrego prowadzenia na tej drodze dziecka.

Na szczęście powstają takie przełomowe programy jak np „Odkrywanie Praktyki Uważności”. Bazujące na ogromnej wiedzy o doświadczeniu, a także wieloletniej analizie podobnych programów prowadzonych w innych krajach.
Dziś dołączyłam do zespołu osób certyfikowanych, które tę wiedzę i doświadczenie będą szerzyć wśród młodzieży.

Jeżeli chcesz wspomóc swoje dziecko w tym zakresie, pokazać mu jak żyć w tych dość trudnych, przepełnionych bodźcami czasach- ZAPRASZAM.
Mam już plan działań i niedługo na pewno wyruszę z 6tygodniowym kursem dla młodzieży, podczas którego zapoznam Twoje dziecko z podstawami poznawania siebie, pracy ze stresem, swoimi uczuciami, emocjami, akceptacją i wiele wiele innych.

Podobne artykuły które mogą Cię zainteresować

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *