Slow Majówka w Uroczej Chatce w Jedlni- Letnisku

SLOW MAJÓWKA W UROCZEJ CHATCE W JEDLNI-LETNISKU k. Radomia, 1-3 MAJ!
Już dziś możesz zarezerwować miejsce na nasze wyjątkowe wydarzenie. Jeżeli zastanawiasz się, co robić w Majówkę, lepszej okazji do relaksu, ukojenia, wypoczynku nie znajdziesz ?
W programie m.in.:
? joga z Pani Joga
? mindfulness z Wings of Mind- uważność, trening, medytacja
? alpaki w Alpakarnia Urocza Chatka
? kaligrafia z LinoCat
? muzykoterapia
? pyszne i zdrowe jedzonko
? klimatyczne ognisko
A to wszystko zaledwie 10 km od Radomia, około 100 km od Warszawy, 5 minut do zbiornika wodnego w Jedlni-Letnisku, w otulinie Puszczy Kozienickiej w wyjątkowej scenerii naszej Uroczej Chatki.
?Możesz spotkać się z nami w wybrany dzień, albo skorzystać z rabatu i być od 1 do 3 maja.
?Możesz odpoczywać solo, albo skorzystać z rabatu dla par i zabrać bliską Ci osobę, żeby było Wam przyjemniej.
? Możesz zapytać nas o nocleg, jeżeli chcesz być naszym gościem i wypocząć w Chatce lub w przyczepie kempingowej.
? Możesz zapytać nas o miejsce pod namiot, jeżeli lubisz biwakować.
?‍♀️Początek Majówki zaczynamy 1 maja od zajęć z jogi, które poprowadzi Kasia Buchacz, właścicielka studia @Pani Joga i certyfikowany nauczyciel jogi Iyengara. Warsztaty będą przygotowane zarówno dla osób początkujących, jak i praktykujących.
?Po przerwie lunch-owej spotkamy się z cudownymi alpakami , które pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie psychiczne, koją nerwy, obniżają poziom stresu, dostarczają pozytywnych endorfin i poprawiają humor. Wszystko to w pięknej scenerii ogrodu wśród zieleni i strefy chillout.
? ?2 maja czeka Was również joga z Kasią Buchacz, a po południu relaksacja w dźwiękach mis kryształowych, którą poprowadzi Natalia Kaleta z Wings of Mind. Będzie to rozluźnienie umysłu, zadbanie o swoje samopoczucie oraz odpuszczenie wszystkich napięć jakie zebrały się w naszym ciele. Część sesji będzie prowadzona, tak aby uczestnikom udało się stać się obecnym w chwili bieżącej i wyciszyć umysł. Jednak głównym elementem spotkania będą misy kryształowe, a dokładnie ich wibracje i dźwięki, które będą rozbrzmiewać podczas koncertu. Misy mają działanie terapeutyczne, stąd „kąpiel” w ich dźwiękach pomoże wprowadzić w ciele harmonię i uleczyć, to co pracuje w nierównowadze.
?3 maja odbędzie się „Wprowadzenie do mindfulness, warsztaty redukujące stres i napięcie” z Natalią Kaletą z Wings of Mind.
„Mindfulness” czyli tzw. trening uważności. Jest to coraz bardziej popularna praktyka, będąca drogą do redukcji stresu, nauki koncentracji, leczenie traum i nałogów czy nauki bycia bardziej „obecnym” w życiu codziennym. Metoda opracowana przez profesora medycyny- Jona Kabat-Zinna. Opiera się ona na pracy ze swoimi myślami, przekonaniami czy automatyzmami, które przejmują kontrolę nad naszym życiem. Głównym jej elementem są praktyki, mające swoje korzenie w medytacji, jednak pozbawione wszelkich aspektów duchowych. Na warsztacie opowiemy Ci więcej o tej niezwykle ciekawej technice, która dziś jest również metodą leczenia. Przede wszystkim zaś, zaprosimy Cię do praktyki, podczas której zredukujesz napięcie i staniesz się bardziej obecny w „teraz i tu”.
✍Również 3 maja odbędą się warsztaty kaligrafii współczesnej z Wiolą z LinoCat. Kaligrafia to gest, dotyk, ekspresja myśli, informacji i emocji. Pisanie angażuje zmysły: kształtuje zarówno koordynację ruchów, jak i usprawnia myślenie, naszą kreatywność, poczucie estetyki. Kaligrafia wnosi do naszej codzienności element medytacji – pisząc skupiamy się na poprawnej formie liter, uspokajamy myśli, odrywamy się od stresu, chaosu i biegu, który nas otacza.
Podczas 3-godzinnego, majowego warsztatu poznamy tajniki pisania stalówką maczaną w atramencie ucząc się stylu, który można opisać wieloma słowami: energia, niepowtarzalność, indywidualizm. Kaligrafia współczesna otworzy nas na świat sztuki pięknego pisania. Podczas warsztatu prowadząca, Wiola, wytłumaczy i zademonstruje wszystko od podstaw, a wszystkie materiały zapewnione zostaną na miejscu. Nowa umiejętność przyda Ci się w wypisywaniu osobistych życzeń, kartek, czy zaproszeń.
?Na zakończenie planujemy ognisko.
KOSZTY:
1 MAJ 200 zł/osoba
2 MAJ 250 zł/osoba
3 MAJ 300 zł/osoba
Rabat za pakiet 700 zł zamiast 750 zł.
Rabat za 2 osobę -50 zł za dwie osoby. *
Rabaty nie łączą się.
Będziemy przygotowani na ewentualne załamanie pogody i obostrzenia, ale z przyczyn od nas niezależnych, w przypadku odwołania Majówki, zaliczka rezerwacyjna w kwocie 50 zł/osoba/dzień zostanie zwrócona.
Ze względu na sytuację zabierzcie swoje kocyki i maty. Zachowamy dystans i odpowiednie procedury, żebyśmy mogli bezpiecznie i miło wypocząć na łonie natury podczas pierwszej Majówki w Uroczej Chatce ?
Zapraszamy serdecznie ?
Do zobaczenia!
PS. Ilość miejsc ograniczona. Dołącz już dziś!
Rezerwacja:
SMS pod nr 600 542 328 lub przez formularz na stronie stronie.

Data

maj 01 - 03 2021
Expired!

Czas

All Day

Więcej informacji

Link do wydarzenia na FB
Link do wydarzenia na FB