FLUO taniec joga tarnowskie góry mindfulness dzwięki relaks misy koncert

Koncert mis kryształowych z warsztatem mindfulness- Tarnowskie Góry

Wraz z FLUO taniec i joga zapraszamy na wyjątkowy warsztat z Mindfulness z kąpielą w dźwiękach mis kryształowych. ?‍♀️?
?Będzie to czas, kiedy zwolnimy i zajrzymy w głąb siebie. Wsłuchamy się w swoje ciało, rozluźnimy je oraz odkryjemy ścieżki jakimi podąża nasz umysł.
?Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym jest Mindfulness, zasmakują technik redukcji stresu oraz doświadczą praktyk oddechowych.
?Kąpiel w dźwiękach niezwykłych mis kryształowych pogłębi naszą praktykę i pozwoli naszemu ciału zrównoważyć się i zregenerować.
!! Zapisy pod numerem telefonu 731-722-633 lub 506-139-829 ?
Warsztaty poprowadzi dla was
❤️Natalia Kaleta❤️
Praktyk i propagator treningu Mindfulness, pracy z oddechem oraz wszelkich technik redukcji stresu i nauki relaksacji. Instruktor oddechowy metody Butejki oraz nauczyciel Mindfulness dzieci i młodzieży. Zafascynowana pracą z ciałem- instruktor fitness, a także pasjonatka biegania i pływania. Organizatorka kursów i warsztatów, których celem jest propagowanie zdrowego i zrównoważonego stylu życiu. Autorka kart rozwojowych z afirmacjami dla kobiet, mężczyzn i kobiet w ciąży. Instruktor hipnoporodu i porodu w relaksie. Uwielbia pracę z ciałem, emocjami i umysłem. Często uzupełnia spotkania o pracę z dźwiękiem mis kryształowych, które mają terapeutyczny wpływ na ciało i umysł uczestników. Poza tym wszystkim- szczęśliwa Żona, a także świeżo upieczoną Mama. Na co dzień pracuje w dużej firmie produkcyjnej, bo z wykształcenia jest logistykiem, a w większej części życia, to właśnie ścisłe przedmioty uczyły ją stąpać twardo po ziemi. Dziś łączy jedno z drugim, tak aby umieć zachować w życiu zdrowie i równowagę. Prowadzi stronę www.wingsofmind.eu
Cena: 55zł
Miejsce: ul. Słoneczników 41, osada Jana-Tarnowskie Góry

Data

lis 23 2021
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Więcej informacji

Zapisz się
Zapisz się